Implanty stomatologiczne

zdjęcie 4

Implanty stomatologiczne

Każdego roku na całym świecie wszczepia się miliony implantów stomatologicznych. Stały się one najlepszym narzędziem protetycznym i każdego dnia ułatwiają ludziom życie. Przez krótki okres od wszczepienia implantów, konieczne jest przestrzeganie określonej diety i unikanie naciskania na implant. Po tym „okresie ochronnym” można powrócić do zwykłego trybu życia. Implant zębowy musi zintegrować się z kością i dopiero wtedy dołącza się do niego stałą koronę lub most, czy też ruchomą protezę. Należy pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych u stomatologa. Przy odpowiedniej higienie implanty będą Ci służyć przez całe życie.

Implanty są trwałe i niezawodne, pozwalają utrzymać zdrową jamę ustną, bez konieczności „uszkadzania” innych zębów.

Obecnie uważa się, że implanty stomatologiczne są najzdrowszą i najbardziej opłacalną metodą odbudowy zębów. Aby odpowiednio dopasować protezę potrzeba dużo czasu, założenie mostu wiąże się z uszkodzeniem sąsiednich zębów. Implanty stomatologiczne są trwałe, nie uszkadzają pozostałych zębów i zapewniają piękny uśmiech przez całe życie. Dzięki nim można wszystko jeść, nie ma żadnych niedogodności związanych z całkowitą lub częściową protezą. zębów.
Implanty stomatologiczne umożliwią Ci uśmiechanie się przez całe życie. Implanty to zastępcze zęby, które wyglądają jak Twoje własne, i które odczuwasz jak własne. Możesz dzięki nim jeść wszystko, na co przyjdzie Ci ochota, wolny od niedogodności związanych z protezami częściowymi, całkowitymi lub brakującymi zębami.
A co najważniejsze: implanty wyglądają i sprawiają, że czujesz je jak prawdziwe zęby.