Stomatolog dentysta Wrocław

Stomatologia zachowawcza w klinice Evadent2

sleeperoneGłówną gałęzią naszej działalności jest stomatologia zachowawcza (dentysta wrocław, stomatolog wrocław). Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci zachowali własne uzębienie. Korzystamy z najnowszych materiałów wypełnieniowych i specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możemy świadczyć usługi dentystyczne (usługi stomatologiczne) we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny, diagnozujemy go za pomocą kamery wewnątrzustnej. Zatrudnieni przez nas stomatolodzy to osoby o bogatym doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach. Naszym pacjentom gwarantujemy profesjonalne leczenie. Stosujemy znieczulenia tradycyjne lub komputerowe Sleeper One i Quick Sleeper. Zapewniają one maksymalny komfort podczas zabiegu i pewność, że nic nas nie będzie bolało.

Znieczulenia są skuteczne i bezpieczne zarówno dla kobiet w ciąży, dzieci, jak i pacjentów z chorobami ogólnymi (w tym z chorobami serca).

Radiowizjografia
Zdjęcia rentgenowskie to podstawowe narzędzie diagnostyki w stomatologii i chirurgii. Obraz cyfrowy, który uzyskujemy przy zastosowaniu radiowizjografii, pozwala zminimalizować dawkę promieni rentgenowskich aż o 90%. Nie bez powodu wspominamy o obniżaniu dawek promieniowania, ponieważ stomatolog nie może obyć się bez wykonania wielu zdjęć rengenowskich. Takie dziedziny stomatologii jak endodoncja nie mogłyby być skutecznie wykonywane bez cyfrowych systemów radiologicznych. Radiowizjografia jest więc bardzo ważnym elementem wyposażenia gabinetu. Praca na tym sprzęcie umożliwia nam szybką i profesjonalną diagnozę, ułatwia proces leczenia, jak i pozwala zaoszczędzić cenny czas naszych Pacjentów. 

Zapraszamy do skorzystania z usług Prawcowni RTG.

zdjecia-rentgenowskie-1zdjecia-rentgenowskie-2Wykonujemy m.in.:

  • zabiegi skalingu i piaskowania
  • fluoryzację
  • estetyczne odbudowy zniszczonych zębów
  • oczyszczanie ubytków abrazją powietrzną
  • ozonoterapię
  • laseroterapię.
stomatologia-zachowawcza
endodoncja
implantologia
chirurgia
protetyka
stomatologia-dziecieca
wybielanie
radiologia
ortodoncja
cad-cam

Facebook

Google Plus