Usługi stomatologiczne we Wrocławiu
Serdecznie witamy w naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu!

Oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych, począwszy od stomatologii zachowawczej, po implanty i protetykę. Dzięki naszym nowoczesnym metodom wybielania zębów Twój uśmiech nabierze nowego blasku. Stosujemy najnowsze technologie i pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Zdajemy sobie sprawę z postępu medycyny, dlatego też nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach. Nasi dentyści to specjaliści, dla których praca jest prawdziwą pasją.


Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług oraz aby zaoszczędzić Państwa czas, w naszej klinice znajduje się laboratorium protetyczne oraz pracownia RTG, dzięki czemu wszystkie zlecone badania i usługi jesteśmy w stanie wykonać na miejscu.

Centrum stomatologiczne, zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Brynickiej 17, jest otwarte od poniedziałku do piatku w godzinach 830 do 2000 oraz w sobotę od godziny 900 do 2000. Staramy się dbać o wszystkich pacjentów, dlatego też nasz gabinet jest przystosowany także do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Dla większego komfortu naszych pacjentów wszystkie gabinety są klimatyzowane. Pacjenci mogą również skorzystać z bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

 

Serdecznie zapraszamy.

Facebook

Google Plus