Implanty stomatologiczne

Każdego roku na całym świecie wszczepia się miliony implantów stomatologicznych. Stały się one najlepszym narzędziem protetycznym i każdego dnia ułatwiają ludziom życie. Przez krótki okres od wszczepienia implantów, konieczne jest przestrzeganie określonej diety i unikanie naciskania na implant. Po tym „okresie ochronnym" można powrócić do zwykłego trybu życia. Implant zębowy musi zintegrować się z kością i dopiero wtedy dołącza się do niego stałą koronę lub protezę. Po wykonaniu tego zabiegu można powrócić do normalnej profilaktyki polegającej na myciu zębów, czyszczeniu przestrzeni międzyzębowych nitką dentystyczną. Należy pamiętać o regularnych wizytach kontrolnych u stomatologa. Przy odpowiedniej higienie implanty będą Ci służyć przez całe życie.

implantologiaSiła implantów:

  • estetyczne
  • trwałe i niezawodne
  • komfortowe
  • ekonomiczne
  • pomagają utrzymać zdrową szczękę
  • nie uszkadzają zdrowych zębów.

Obecnie uważa się, że implanty stomatologiczne są najzdrowszą i najbardziej opłacalną metodą odbudowy zębów. Aby odpowiednio dopasować protezę potrzeba dużo czasu, założenie mostu wiąże się z uszkodzeniem sąsiednich zębów. Implanty stomatologiczne są trwałe, nie uszkadzają pozostałych zębów i zapewniają piękny uśmiech przez całe życie. Dzięki nim można wszystko jeść, nie ma żadnych niedogodności związanych z całkowitą lub częściową protezą. zębów.

Implanty stomatologiczne umożliwią Ci uśmiechanie się przez całe życie. Implanty to zastępcze zęby, które wyglądają jak Twoje własne, i które odczuwasz jak własne. Możesz dzięki nim jeść wszystko, na co przyjdzie Ci ochota, wolny od niedogodności związanych z protezami częściowymi, całkowitymi lub brakującymi zębami.
A co najważniejsze: implanty wyglądają i sprawiają, że czujesz je jak prawdziwe zęby.

implantologia-2implantologia-3

stomatologia-zachowawcza
endodoncja
implantologia
chirurgia
protetyka
stomatologia-dziecieca
wybielanie
radiologia
ortodoncja
cad-cam

Facebook

Google Plus